Cookievoorkeuren
InstellingenIk ga akkoord

Over Besems

Adviseren is ons vak en dat doen we bij Besems al sinds 1989. Dat is iets wat wij graag voor je doen, maar dan wel op een begrijpelijke manier. We zijn dagelijks bezig met alles wat er komt kijken bij verzekeringen en hypotheken en financieel advies. Met ons enthousiaste team staan we graag voor je klaar.


Wie werken er bij Besems

John Barkmeijer

Adviseur / eigenaar

john@besems.com
Frits Poirot

Hypotheekadviseur

frits@besems.com
Arie van den Heuvel

Hypotheekadviseur

arie@besems.com
Martin Marron

Hypotheekondersteuning

martin@besems.com
Willemijn van Hof

Commerciële ondersteuning

wvanhof@besems.com
Lieneke Lubbers

Adviseur

lieneke@besems.com
Vincent Dubbeldam

Hypotheekondersteuning

vincent@besems.com
Wendy van Dijk

Adviseur

wendy@besems.com
Esther van Rijsbergen

Commerciële ondersteuning

esther@besems.com
Roland Ottevanger

Adviseur

roland@besems.com
Monique van Wijnen

Commerciële ondersteuning

monique@besems.com
Marinelle Mol

Receptioniste

marinelle@besems.com

Neem contact op met Martin, we nemen graag alle tijd om je vragen te beantwoorden. Dat kan ook bij ons op kantoor onder het genot van een lekker bakje koffie.

Martin Marron

Bereikbaar tot 17:00
078 691 92 06
Neem contact op

Besems zakelijk

Weten waar je risico loopt, en daar als het nodig is iets mee doen.

Naar Besems zakelijk
Besems zakelijk
Risico's & verantwoordelijkheid