Over Besems

Adviseren is ons vak en dat doen we bij Besems al sinds 1989. Dat is iets wat wij graag voor je doen, maar dan wel op een begrijpelijke manier. We zijn dagelijks bezig met alles wat er komt kijken bij verzekeringen en hypotheken en financieel advies.

Betrokken

Doordat we weten dat we met jou te maken hebben adviseren we met ons hart. We behandelen je zoals we zelf ook graag behandeld zouden willen worden. Met jouw lief en leed leven we, op gepaste afstand, mee.

Omdat we beseffen dat het bij alles wat we doen om jou gaat, leren we je graag goed kennen. Als we weten wie je bent, wat je doet en wat je belangrijk vind kunnen we je het beste van dienst zijn.

Begrijpelijk

De complexiteit rond verzekeringen, hypotheken en financiële zaken terugbrengen tot een begrijpelijk verhaal waarin jij als klant de hoofdrol speelt, dat is wat we graag doen.

We spreken op onze persoonlijke manier, begrijpelijke taal die voor iedereen duidelijk is.

Professioneel

Eigenschappen als kennis, integriteit en interesse in wat er in de financiële wereld speelt, maken samen met hecht team en krachtige digitale ondersteuning dat we je op een professionele, maar altijd persoonlijke manier van dienst kunnen zijn.

We beseffen dat we vaak veel van je weten. Daarom gaan we zorgvuldig om met wat je aan ons hebt toevertrouwd.


Wie werken er bij Besems

John Barkmeijer

Adviseur / eigenaar

john@besems.com
Frits Poirot

Adviseur

frits@besems.com
Arie van den Heuvel

Adviseur

arie@besems.com
Annemieke Stuij

Commerciële ondersteuning

annemieke@besems.com
Martin Marron

Hypotheek ondersteuning

martin@besems.com
Willemijn van Hof

Administratie

wvanhof@besems.com
Leon Merbis

Schadebehandelaar

leon@besems.com
Lieneke Lubbers

Adviseur

lieneke@besems.com
Vincent Dubbeldam

Hypotheekondersteuning

vincent@besems.com
Annemarie Mooiweer

Managementassistent

annemarie@besems.com
Wendy van Dijk

Adviseur

wendy@besems.com

Neem contact op met Vincent, we nemen graag alle tijd om je vragen te beantwoorden. Dat kan ook bij ons op kantoor onder het genot van een lekker bakje koffie.

Vincent Dubbeldam

Beschikbaar vanaf 08:30
(op werkdagen)

078 691 92 06
Neem contact op

Besems zakelijk

Weten waar je risico loopt, en daar als het nodig is iets mee doen.

Naar Besems zakelijk
Besems zakelijk
Risico's & verantwoordelijkheid

Klanten aan het woord

Het verhaal van Job en Liza

Lees het verhaal

Het verhaal van Peter en Marike

Lees het verhaal

Het verhaal van Wim en Wieteke

Lees het verhaal

Het verhaal van Wim en Anja van Vlasblom

Lees het verhaal

Het verhaal van Jan en Nicole

Lees het verhaal